Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sterylizator kosmetyczny

Nikt z nas nie czuje się komfortowo w brudnym i nieestetycznym otoczeniu. Powinni sobie zdawać z tego sprawę szczególnie właściciele salonów urody. Komfort klienta to nie tylko piękne wnętrza i doświadczeni styliści ale także czystość, ład i porządek. Absolutnym must have każdego fryzjera powinien być wysokiej klasy sterylizator kosmetyczny. To dzięki niemu zadbamy o dezynfekcję regularnie używanych narzędzi, takich jak szczotki, grzebienie, nożyczki czy brzytwy.

Sterylizator fryzjerski w ofercie Salonova.pl

Sterylizatory fryzjerskie w ofercie naszej hurtowni to wysokiej klasy, profesjonalne urządzenia ułatwiające pracę każdego fryzjera. W zależności od potrzeb naszych klientów udostępniamy sterylizatory z jedną bądź dwiema komorami sterylizacyjnymi. Każde z naszych urządzeń zadba o dokładną i bezpieczną dezynfekcję podstawowego sprzętu fryzjerskiego. Dzięki naszym produktom Twoi klienci opuszczą salon radośni i usatysfakcjonowani a nie "wzbogaceni" o przykre niespodzianki w postaci niebezpiecznego zakażenia.

Sterylizatory kosmetyczne

W jaki sposób sterylizatory kosmetyczne zapewniają bezpieczeństwo w każdym zakładzie fryzjerskim? Otóż efektem ich pracy jest zlikwidowanie wszelkich wirusów, grzybów, bakterii oraz innych drobnoustrojów, które w przeciwnym razie stanowiłyby poważne zagrożenie dla personelu oraz klientów Twojego salonu. W zależności od rodzaju urządzeń, wykorzystują one działanie wysokiej temperatury, fal ultradźwiękowych bądź promieniowania UV. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich klientów i zakup jeden z dostępnych na naszej stronie profesjonalnych sterylizatorów fryzjerskich.

do góry
Realizacja: Fusion Marketing | oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium