Brzytwa do golenia

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Brzytwy do golenia w ofercie Salonova.pl

Salonova.pl to miejsce w którym znajdziesz wiele produktów renomowanych marek, tworzących swój asortyment z myślą o prawdziwych mężczyznach. Kosmetyki oraz narzędzia do golenia i pielęgnacji bujnej brody to zdecydowanie nasza mocna strona. Znajdziesz u nas to, czego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym salonie barberskim - maszynki, trymery, szczotki, kartacze, pędzelki czy wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone do męskiego zarostu. Stałe miejsce w naszym asortymencie zajmują także żyletki i brzytwy do golenia. Te tradycyjne, klasyczne narzędzia do golenia w rękach prawdziwego fachowca przeniosą klientów w rzeczywistość prawdziwie męskiego świata.

Golenie na mokro z brzytwą do brody

Jeśli pragniesz podarować swoim klientom sporą dawkę relaksu i luksusu, sięgnij do dawnych tradycji i skorzystaj z wysokiej jakości akcesoriów używanych przez dawnych dżentelmenów do golenia na mokro. Nasi dziadkowie dbali bowiem o swój zarost przy pomocy klasycznej brzytwy. Co ciekawe, powyższy sposób golenia zapewnia idealną gładkość wolną od nieprzyjemnych podrażnień. Brzytwa do golenia to solidne narzędzie do długotrwałego użytkowania. Odpowiednie obchodzenie się z owym akcesorium gwarantuje jego użyteczność przez długie lata. Na uwagę zasługuje również innowacyjne rozwiązanie opierające się na wymiennych ostrzach. Tak skonstruowane narzędzia to brzytwy typu Shavette (szawety). Mistrzowie męskiego groomingu wykorzystują brzytwy na ostrza do pracy nad precyzyjnymi konturami zarostu oraz tworzonych fryzur.

Zestaw niezbędnych akcesoriów do golenia brzytwą typu Schavette

Rozpoczynając swoją przygodę z brzytwami na ostrza należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych produktów, które umożliwią efektywną pracę. Szawety to narzędzia, które wymagają regularnej wymiany żyletek. Dobrze jest posiadać pod ręką ich wystarczający zapas, który możemy przechowywać w specjalnym pojemniku. Pojemnik ten uchroni zarówno żyletki przed uszkodzeniem, jak i nasze dłonie przed skaleczeniem. Warto się także wyposażyć w pędzel oraz mydło lub krem do golenia. Tak przygotowany barber może się zabrać za staranną i misterną pracę.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password