BaByliss jest firmą, która sprzedaje produkty takie jak: suszarki do włosów, lokówki i prostownice. Jest częścią amerykańskiej grupy Conair.

Początki

Na początku lat sześćdziesiątych fryzjerzy René Lelièvre i Roger Lemoine wynaleźli lokówkę, która uczyniła BaByliss sławnym2 na zapleczu małego salonu fryzjerskiego w dzielnicy Montmartre. 2 "Babyliss" stało się prawie powszechną nazwą, jak niektórzy nazywają lokówkę "babyliss". Jean-Pierre Felblum, ówczesny współpracownik fryzjera Lelièvre, wprowadził swoją innowację na rynek za pośrednictwem sieci skupiającej zarówno profesjonalistów, jak i profesjonalistów. Inne innowacje wzmocniły ten wzrost: grzebienie, lokówki nadmuchowe itp.2.

Dwa kapitałowe "Bs" o nazwie BaByliss mogły się narodzić z ukłonu w stronę Brigitte Bardot3. Slogan marki to "Nasze pomysły czynią cię piękną".

Podczas gdy BaByliss pozostaje symbolem lokówki, od tego czasu marka znacznie rozszerzyła swoją ofertę produktów. Oprócz pielęgnacji włosów (w tym suszarek do włosów) prowadzi również działalność w zakresie depilacji, odnowy biologicznej oraz strzyżenia brody i włosów, przy czym te ostatnie są sprzedawane pod logo "BaByliss dla mężczyzn". W 1995 roku BaByliss został włączony do grupy Conair, również firmy rodzinnej.

  • nowość
Silnik Babyliss Skeleton FX7870
szt.
Silnik Babyliss Skeleton FX7870
Producent: BABYLISS
Cena:
199,00 zł
160,00 zł
  • nowość
  • nowość
Babyliss Chameleon Kit FX
szt.
Babyliss Chameleon Kit FX
Producent: BABYLISS
Cena: 1 250,00 zł
  • nowość
banner
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium