Darmowe zaproszenie na targi Beauty Days - 15-17.09.2023

Darmowe zaproszenie na targi Beauty Days - 15-17.09.2023

Targi kosmetyczne Beauty Days to niezwykłe wydarzenie branżowe, które zyskało niepodważalną pozycję w kalendarzu profesjonalistów związanych z urodą i kosmetykami. To miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktyką, a potencjał branży jest wykorzystywany w pełni. Przyjrzymy się bliżej temu wyjątkowemu wydarzeniu, dowiedzmy się, dlaczego warto w nim uczestniczyć oraz dla kogo są przeznaczone targi Beauty Days.

Targi kosmetyczne Beauty Days - co to za wydarzenie?

Targi Beauty Days to prestiżowe wydarzenie branżowe, które gromadzi w jednym miejscu czołowe firmy, ekspertów technicznych i profesjonalistów z sektora urody, fryzjerstwa i kosmetyków. To nowoczesna forma, na której producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele różnych dziedzin związanych z urodą prezentują swoje produkty, usługi i nowości. Wartością dodaną targów jest także możliwość nawiązywania relacji biznesowych, uczestnictwa w konferencjach i warsztatach oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Na wydarzeniu pojawią się zarówno znane międzynarodowe marki, jak i polscy producenci.

Jak odebrać darmowe zaproszenie na targi Beauty Days?

Teraz masz możliwość wydawania nieograniczonej liczby zaproszeń na Targi Beauty Days, które odbędą się w dniach 15-17 września. To doskonała okazja, aby podzielić się tą wyjątkową chwilą z kolegą, koleżanką, mamą lub siostrą. Wybór należy do Ciebie, możesz zaprosić kogo chcesz, i to w dowolnej ilości, a co najlepsze, za darmo!

Skorzystaj z generatora: https://beautydays.pl/generator-dla-firm/

Hasło: beautyinvitation

Dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczestniczyć w targach Beauty Days:

Poznawanie najnowszych trendów

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży urody i kosmetyków. Możemy tu dowiedzieć się, jakie nowości pojawiły się na rynku, jakie technologie są obecnie popularne, a także jakie trendy w makijażu, pielęgnacji skóry czy fryzjerstwie zyskują na znaczeniu.

Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z branży kosmetycznej

Beauty Days to miejsce, gdzie można spotkać przedstawicieli czołowych firm, producentów, dystrybutorów i profesjonalistów z branży. To doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, negocjacji i budowania współpracy.

Zdobywanie cennej wiedzy i doświadczenia

Podczas targów Beauty Days odbywają się konferencje, warsztaty i kongresy branżowe. To doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy od ekspertów i specjalistów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i know-how.

Dla kogo są targi Beauty Days?

Targi Beauty Days są skierowane do szerokiego spektrum uczestników i odwiedzających. Obejmuje to:

  • Właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych.

  • Fryzjerów i właścicieli salonów fryzjerskich.

  • Kosmetologów i specjalistów ds. pielęgnacji skóry.

  • Makijażystów i stylistów paznokci.

  • Przedstawicieli i właścicieli sklepów kosmetycznych, drogerii i perfumerii.

  • Właścicieli salonów SPA & Wellness.

  • Osoby zainteresowane produktami kosmetycznymi i nowymi trendami w branży urody.

Targi Beauty Days są otwarte zarówno dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją działalność, jak i dla wszystkich miłośników kosmetyków i urody, którzy chcą poznać najnowsze produkty i trendy.

Sprawdź także: dofinansowanie na otwarcie salonu fryzjerskiego 2023

Gdzie odbywają się targi?

Targi Beauty Days odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonale skomunikowane miejsce, które można łatwo dotrzeć zarówno samochodem, pociągiem, jak i samolotem. Dostępność transportu i bezpłatny parking sprawiają, że uczestnictwo w targach jest bardzo wygodne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Targi Beauty Days to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów, nawiązania kontaktów biznesowych i zdobycia cennej wiedzy. To wydarzenie, na które warto zarezerwować miejsce w swoim kalendarzu, jeśli interesuje nas branża urody i kosmetyków.

 

do góry
Realizacja: Fusion Marketing | oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium