Termix szczotka C.RAMIC ROSE 28mm

52,00 zł
Brutto

Dostępność
auto

Dostawa
w 48 godzin

Ilość auto

Potrzebujesz szczotki do włosów o nowoczesnym designie i doskonałej funkcjonalności? Marzysz o tym, by szczotka do stylizacji nie tylko ułatwiała modelowanie włosów, ale również dbała o ich kondycję? Wypróbuj szczotkę Termix C-RAMIC ROSE Szczotka ceramiczna do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o tworzeniu wyjątkowych fryzur.

Termix C-RAMIC ROSE Szczotka ceramiczna do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose. – lżejsza konstrukcja korpusu szczotki

Wysokiej jakości jonizujące włosie redukuje elektryzowanie się włosów, jeszcze lepiej je chroni i zapobiega ich uszkodzeniu. Profesjonalne szczotki do modelowania z serii C-RAMIC wykonane przy wykorzystaniu najnowszej ceramiczno-jonowej technologii. Podczas suszenia łuski włosów zamykają się, przez co stają się one bardziej miękkie i błyszczące. Lekka i wygodna w użyciu. Ergonomiczny, wygodny uchwyt ułatwia codzienną pracę. Ceramiczny korpus szczotki równomiernie rozprowadza ciepło z suszarki, przez co skraca czas suszenia.

W budowie
393F-47019
1000 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password