Suszarki do włosów - Ranking TOP 5

Suszarka jest jednym z podstawowych narzędzi stylizacyjnych, których używa się zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w domu. Chcąc wybrać produkt wysokiej jakości, musimy skupić się na kilku jego podstawowych cechach. Na ich podstawie będziemy w stanie określić, czy dana suszarka do włosów jest praktyczna i funkcjonalna.

TOP 5 suszarek do włosów - jakie parametry wzięliśmy pod uwagę?

Istnieje kilka czynników, względem których można ocenić poziom funkcjonalności suszarki do włosów. Warunkują one to, jak szybko jesteśmy w stanie pozbyć się wilgoci z naszych włosów i jaki będzie to miało wpływ na ostateczny wygląd fryzury. Najważniejsze parametry suszarki do włosów to:

  • Możliwość regulacji przepływu powietrza i temperatury
  • Obecność zimnego nawiewu
  • Głośność podczas pracy
  • Pobór mocy w stosunku do prędkości powietrza przy wylocie

Na podstawie tych kryteriów, przygotowaliśmy dla Państwa ranking TOP 5 najlepszych suszarek do włosów!

1217.jpg

TOP1. VALERA SUSZARKA EPOWER 2020 ROTOCORD BLACK

Profesjonalna suszarka do włosów Valera ePOWER 2020 ROTOCORD jest nowoczesnym rozwiązaniem, dopasowanym do potrzeb wspólczesnej branży fryzjerskiej. Posiada dwustopniową regulację prędkości przepływu powietrza oraz 3-stopniową regulację temperatury. Jest wyposażona w zimny nawiew. Cechuje się również wyjątkowo niską głośnością, wynoszącą zaledwie 69dB! Zapewnia bardzo wydajne przełożenie pobieranej mocy (zaledwie 1600W) na prędkość wylotową powietrza. Valera ePOWER 2020 Rotocord jest zdecydowanie najlepszym wyborem, jakiego można dokonać!. 

1217.jpg

TOP2. BABYLISSPRO SUSZARKA BAB8000IE STEEL FX

Suszarka do włosów Babyliss BAB8000IE Steel FX posiada 12 możliwości regulacji temperatury i przepływu powietrza przez dyszę. Jest także wyposażona w przycisk zimnego powietrza. Jeśli chodzi o poziom głośności, wygląda on podobnie jak w przypadku poprzedniczki. Nieco większy jest natomiast pobór mocy, ponieważ wynosi 2000W. Uwzględniając jednak prędkość powietrza wylotowego z dyszy - wynik ten jest całkiem satysfakcjonujący.

4d5736ec310147fe8cf0c73b1d076463.jpg

TOP3. WAHL SUSZARKA TURBOBOOSTER ERGOLIGHT

Dedykowana dla profesjonalnych salonów fryzjerskich suszarka Wahl Turbo Booster Ergo Light posiada 2 prędkości przepływu powietrza i 3 poziomy temperatury. Wyposażona w przycisk chłodnego powietrza, jest nieco głośniejsza od swoich poprzedniczek - hałas nie jest jednak rażący. Różnicę natomiast dostrzegamy w poborze mocy, ponieważ ten wynosi aż 2400W, co wynosi o 800 więcej, niż miało to miejsce w przypadku profesjonalnej suszarki z najwyższej półki.

1413.jpg

TOP4. BABYLISS SUSZARKA BAB6180IBE VOLCANO CZARNA

Suszarka Babyliss BAB6180IBE Volcano jest ergonomicznym, funkcjonalnym rozwiązaniem, które z powodzeniem możemy wykorzystać podczas domowej stylizacji włosów. Oferuje 6 wariantów regulacji prędkości powietrza i temperatury. Jest stosunkowo cicha. Nie posiada jednak przycisku zimnego powietrza, co nieco ogranicza możliwość jej użycia w profesjonalnym salonie. Cechuje się natomiast niższym poborem mocy, niż swoja poprzedniczka - ponieważ wynosi ono jedynie 2200W.

1411.jpg

TOP5. BABYLISS PRO SUSZARKA BAB7000IRGE RAPIDO MIEDZIANO ZŁOTA

Model suszarki Babyliss PRO BAB700IRGE Rapido jest bardzo interesującym rozwiązaniem dla profesjonalnych salonów fryzjerskich. Oferuje 6 stopni regulacji temperatury i przepływu powietrza oraz możliwość uruchomienia zimnego nawiewu. Jest wyposażona w tłumik ograniczający hałas, dzięki czemu można jej używać nawet przez długi czas. Pochłania moc o wartości 2200W, co stanowi całkiem satysfakcjonujący poziom w tym przedziale cenowym.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password