Najlepsza suszarka do włosów - TOP 5 RANKING

Suszarka do włosów to praktycznie niezbędny atrybut każdej kobiety. Potrzebujemy podsuszyć włosy kiedy spieszymy się do pracy, wybieramy na imprezę czy zwyczajnie nie lubimy uczucia mokrych włosów. Suszarek na rynku jest całe zatrzęsienie i trudno wybrać tę najlepszą. To również niezbędne wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli chcemy w prawidłowy sposób zadbać o włosy klientek warto wybierać suszarki z dodatkowymi funkcjami, które zapewnią im niezbędną ochronę. Suszarka do włosów powinna być również poręczna i lekka, aby długotrwałe suszenie, szczególnie długich włosów nie stało się uciążliwe. Suszarki pomagają również w stylizacji włosów – kosmyki wystylizowane przy pomocy grubej szczotki i suszarki, pod okiem fryzjera sprawiają, że od razu wyglądamy lepiej. Jaką więc wybrać suszarkę, aby klienci mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami?

Jaką suszarkę do włosów wybrać?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na moc suszarki. Im większa moc, tym szybciej wysuszymy mokre włosy. Aby móc wygodnie korzystać z suszarek z dużą mocą powinno znajdować się w niej kilka trybów regulujących, ponieważ niekiedy potrzebujemy wysuszyć zupełnie mokre włosy, a innym razem jedynie delikatnie je podsuszyć, dlatego regulacja mocy jest niezbędna. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na wygląd suszarki. Ładniejsza i lepiej wykonana będzie nie tylko cieszyć oko, ale również jej użycie będzie się kojarzyło z przyjemnością. Przy zakupie suszarki warto również zwrócić uwagę jakie nakładki otrzymamy w zestawie. Niektóre z Pań na użytek domowy w ogóle nie korzystają z wymiennych końcówkę, ale w salonach tego typu akcesoria już jak najbardziej się sprawdzają. W niektórych suszarkach dostępny jest specjalny dyfuzor do podnoszenia włosów u nasady lub spłaszczona końcówka koncentrująca strumień powietrza, co przyspiesza suszenie włosów. Warto więc wiedzieć, jakie dodatkowe akcesoria znajdują się w komplecie z suszarką.


Co powinna mieć dobra suszarka do włosów?

    - regulację mocy suszenia (moc należy dostosować do rodzaju włosów – włosy grube i zdrowe można suszyć suszarką o mocy nawet 2000W, z kolei włosy krótkie i delikatniejsze można suszyć przy użyciu mocy na poziomie 1600-1800W).
    - jonizację (generator jonów ujemnych zamyka łuski włosa i sprawia, że są błyszczące i zdrowsze).
    - zimny nawiew (można go wykorzystać podczas układania włosów, uznawany jest również za mniej szkodliwy dla struktury włosów niż gorące powietrze).
    - tłumik hałasu (sprawi, że suszenie nie będzie uciążliwe i umożliwi kontynuowanie rozmowy z klientem).
    - czujnik nawilżenia włosów (stosowany w najnowocześniejszych suszarkach, dzięki niemu nie przesuszymy włosów).

Suszarka do włosów - na co zwrócić uwagę?

Wybierając najlepszą suszarkę powinniśmy również wziąć pod uwagę materiały z jakich została wykonana. Dostępne są suszarki z powłokami ceramicznymi lub turmalinowymi. Pierwsze z nich sprawiają, że temperatura podczas suszenia rozkłada się równomiernie po całym urządzeniu i redukuje możliwość uszkodzenia i awarii oraz chroni włosy. Z kolei powłoki turmalinowe podczas ogrzewania wytwarzają jony ujemne, które wzmacniają włosy i redukują elektryzowanie się. Znaczenie ma również rodzaj zastosowanego silnika.

    silniki DC – zasilane są prądem stałym. Suszarki z tego rodzaju silnikiem wykorzystywane są najczęściej w domu i w trakcie podróży. Taki sprzęt wytrzymuje do 1200 godzin suszenia.
    silniki AC – tego typu silniki posiadają profesjonalne suszarki na użytek salonowy. Suszarki te zasilane są prądem stałym i wytrzymują aż do 2000 godzin suszenia. Suszarki wyposażane w taki silnik są zazwyczaj bardziej wytrzymałe i wydajne.
    silniki bezszczotkowe – najnowszy rodzaj silników, który jest nie tylko znacznie bardziej efektywny podczas suszenia, ale również zdecydowanie bardziej wytrzymały, bo może działać aż do 10 000 godzin! Suszarki tego typu posiadają najlepsze parametry techniczne.Suszarka do włosów z jonizacjąSuszarka z jonizacją wytwarza jony ujemne i zamyka łuski włosów, które na skutek wysokiej temperatury i jonów dodatnich rozchylają się. Dzięki tej funkcji włosy nie puszą się, nie elektryzują się, a także wyglądają na zdrowsze. Funkcja jonizacji ułatwia również układanie włosów. Polecana jest szczególnie wtedy, kiedy po suszeniu chcemy uzyskać gładkie, nabłyszczone i elastyczne włosy.

Najlepsza suszarka do włosów - RANKING 2021Poniżej przedstawiamy najlepsze suszarki do włosów 2021:
TOP1. WAHL SUSZARKA TURBOBOOSTER ERGOLIGHT


To supermocna i niezawodna suszarka przygotowana specjalnie do profesjonalnego wykorzystania w salonach fryzjerskich. Suszarka została wykonana z wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie wysokiej temperatury. Oprócz tego suszarka spełnia wszystkie niezbędne normy oraz posiada atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu suszone włosy są w pełni chronione. Sprzęt ten posiada 2. prędkości nawiewu i dwuskładnikową regulację temperatury. Suszarka suszy z maksymalną mocą na poziomie 2400W. Regulacja prędkości i temperatury nawiewu pozwala na swobodną stylizację. Ponadto suszarka posiada technologię "Nano Silver" i "Tourmaline" dzięki którym uzyskuje się piękne i lśniące włosy. Suszarka ta ma przycisk suszenia zimnym powietrzem.

OBEJRZYJ PRODUKT
TOP2. BABYLISSPRO SUSZARKA BAB8000IE STEELFX

To marka której ufa wielu profesjonalistów. Posiada nie tylko ciekawy design, ale również bardzo przydatne funkcje. Ten model przeznaczony jest do stylizacji włosów i zarostu. Pracuje z maksymalną mocą 2000W. Sprzęt ten został wyposażony w opcję jonizacji, 6 ustawień prędkości nawiewu i temperatury suszenia, a także przycisk chłodnego powietrza. Pomimo zastosowania najwyższej jakości materiałów, suszarka jest stosunkowa lekka, dzięki czemu dłonie nie odczują zmęczenia nawet po jej wielogodzinnym wykorzystywaniu. Suszarka wygląda nie tylko bardzo elegancko, ale jest również łatwa w utrzymaniu ze względu na wykorzystanie metalowych elementów. Komponenty suszarki nie tylko nie nagrzewają się nadmiernie, ale są również łatwe do wyczyszczenia.

OBEJRZYJ PRODUKTTOP3. FBABYLISS PRO SUSZARKA BAB6610INE


Kolejny model suszarki od znanej firmy Babyliss. To bardzo nowoczesny sprzęt, o maksymalnej mocy suszenia 2200W. Suszarka została wyposażona w opisywany wcześniej silnik AC wyprodukowany we Włoszech, dzięki czemu wytrzymuje suszenie przez wiele godzin. To typowa suszarka do użytku w salonach fryzjerskich. Model ten posiada generator jonów ujemnych, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej zadbać o kondycję włosów. Ponadto suszarka posiada 6-cio stopniową skalę regulacji prędkości suszenia i temperatury, co pozwoli dostosować parametry suszenia do konkretnych włosów i rodzaju stylizacji. Suszarka posiada także przycisk do zimnego nawiewu powietrza, a także 2. wymienne końcówki, koncentrujące strumień powietrza.TOP4. SUSZARKA FOX HELLO BURGUNDY


Suszarka ta nadzwyczaj dobrze się prezentuje. Została dodatkowo zabezpieczona przed wpływem wysokiej temperatury i pęknięć na skutek upadków. Sprzęt ten został wyposażony w 3- stopniową regulację temperatury i 2-stopniową regulację siły nawiewu. Suszarka Fox posiada w zestawie 2 koncentratory powietrza. Oprócz tego została wyposażona w generator jonów ujemnych i opcję zimnego nawiewu, przy pomocy którego można skutecznie utrwalić każdą fryzurę. Suszarka posiada niezawodny silnik AC, do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich. Model ten ma także specjalne oczko do wygodnego zawieszenia na haczyku.

OBEJRZYJ PRODUKTTOP5. SUSZARKA RĘCZNA CERIOTTI ZERO


Suszarka ta może pochwalić się największą mocą ze wszystkich wymienionych modeli, bo może suszyć włosy przy użyciu siły aż 2500W. Oprócz tego cechuje ją bardzo niskie zużycie energii, co pozwala na znaczne oszczędności w salonie. Suszarka posiada 2 zakresy regulacji temperatury i 2- stopniową regulację siły nawiewu. Oprócz tego została wyposażona w zimny nawiew i funkcję jonizacji. Model ten jest bardzo lekki, ekonomiczny i cichy, co zdecydowanie zwiększa komfort pracy. Żywotność tej suszarki oceniana jest na około 1500 godzin.

OBEJRZYJ PRODUKT

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password